Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

10 lat za pobicie policjanta

Świętokrzyscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o napaść na policjanta i pobicie jego brata. Do zdarzenia doszło w Starachowicach na jednym z przysklepowych parkingów.
23-letni policjant został zaatakowany podczas wysiadania z auta przez trzech młodych mężczyzn w wieku ok. 20-25 lat. Policjant został przez napastników przewrócony i skopany. Na pomoc zaatakowanemu ruszył 27-letni brat funkcjonariusza, lecz i on został zaatakowany i pobity, po czym sprawcy oddalili się.

Jak informuje Biuro prasowe świętokrzyskich funkcjonariuszy, powiadomieni o zdarzeniu starachowiccy policjanci już po kilkunastu minutach zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Starachowic. Jest on doskonale znany stróżom prawa ze swej wcześniejszej przestępczej działalności. Noc spędził w policyjnej celi. Drugi ze sprawców został zatrzymany dziś rano. 20-latek był już notowany w policyjnych kartotekach. Teraz zatrzymanym za popełnione przestępstwo może grozić nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 7