Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Pomysł i determinacja kluczem do sukcesu

Czterdziestu studentów kieleckich uczelni z najlepszymi pomysłami na biznes weźmie udział w szkoleniach zorganizowanych przez Kielecki Park Technologiczny. Laureat głównej nagrody w konkursie otrzyma 5 tysięcy złotych i będzie mógł prowadzić firmę w Inkubatorze Technologicznym.

– Przyszli młodzi przedsiębiorcy przedstawili bardzo różnorodne pomysły na biznes. Wiele osób widzi swoją przyszłość w branży internetowej, gastronomicznej oraz muzycznej. Są też studenci, którzy chcieliby prowadzić żłobki i przedszkola – podsumowuje konkurs dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego –Szymon Mazurkiewicz.

- O sukcesie biznesowym decyduje dobry pomysł, ale bardzo ważna jest determinacja w dążeniu do celu. Wśród studentów, którzy biorą udział w konkursie z pewnością znajdą się osoby, które mają szansę na odniesienie sukcesu – dodaje Karol Kaczmarski ze Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan, który był w jury konkursu.

Szkolenia zaplanowano na 24 i 25 kwietnia. Studenci dowiedzą się m.in. jak przygotowywać profesjonalny biznesplan. Laureata głównej nagrody poznamy 22 czerwca.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 9