Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Test “finał Pucharu Polski” Kielce zdały celująco

Jedynie kilka niewielkich incydentów towarzyszyło wtorkowemu finałowi Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa, a Ruchem Chorzów rozgrywanemu na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. – Zatrzymany został młody mieszkaniec Kielc, który dokonał rozboju na kibicu przyjezdnym. Skradziony szalik i czapka zostały odzyskane, a mężczyzna trafił do aresztu – mówi Grzegorz Dudek, rzecznik prasowy Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.
– Ponadto, doszło do podpalenia rac na terenie stadionu, co jest czynem zabronionym – informuje Dudek. Policjanci będą pracować nad ustaleniem odpowiedzialnych za ten czyn. Dokonana zostanie weryfikacja osób na podstawie zabezpieczonego monitoringu.

– Było to duże przedsięwzięcie i jednocześnie sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy 2012, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Traktujemy to jak kolejne doświadczenie – podkreśla Dudek. Do Kielc przyjechało około 6tys. fanów z Chorzowa i Warszawy. Wzmożone działania prowadzone były do późnych godzin nocnych.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7