Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bezpłatne kursy dla przedsiębiorczych

Dziś ostatni dzień rekrutacji na Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Studenci mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń dotyczących m.in. kreowania wizerunku firmy czy możliwości prowadzenia firmy w Kieleckim Parku Technologicznym.

V Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej odbędą się w środę i czwartek. Będzie to okazja do spotkania z ekspertami, którzy podpowiedzą m.in., jak przygotować dobry biznesplan czy sfinansować działalność gospodarczą.
Warsztaty przygotowano z myślą o studentach, absolwentach i pracownikach naukowych oraz osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej. Udział w kursach jest bezpłatny.

Wśród prowadzących pojawi się m.in. Jacek Andrusiewicz trener z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi wykład dotyczący perswazji, czyli umiejętnego wpływania na innych ludzi. O możliwościach finansowania przedsiębiorstw mówić będą przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego i Poręczeniowego. Więcej informacji znajduje się na stronie www.technopark.kielce.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6