Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dziękujemy słuchaczom i czytelnikom!

Dziękujemy z całego serca wszystkim czytelnikom Tygodnika Kielce Plus oraz słuchaczom Radia Plus Kielce, którzy odpowiedzieli na apel Biskupa Kieleckiego Kazimierza Ryczana i wsparli finansowo działalność naszej redakcji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa zaangażowania w budowanie lokalnej rozgłośni radiowej i wyrażamy wdzięczność za wszelkie gesty poparcia i sympatii, które otrzymaliśmy.

W niespełna 3 tygodnie od ogłoszenia apelu ks. bpa Kazimierza Ryczana swój dar na rzecz Radia Plus Kielce przekazało ponad 450 osób. Codziennie notujemy kolejne wpłaty. W najbliższych dniach rozpoczniemy kolportaż pierwszych 300 egzemplarzy albumu Diecezja Kielecka z podpisem Ordynariusza Kieleckiego dla osób, które wpłaciły minimum 50 zł na cele kultu religijnego związanego z misją diecezjalnej rozgłośni radiowej. Informujemy, iż jeszcze ok. 200 osób może otrzymać pamiątkowe wydanie albumu Diecezja Kielecka.

Czytelników Tygodnika Kielc Plus, którzy dokonali wpłaty na konto Radia Plus zachęcamy do odbioru osobistego albumu wraz z listem ks. bpa Kazimierza Ryczana w siedzibie naszej redakcji (ul. Jana Pawła II 4 w Kielcach). Jednocześnie prosimy Państwa o czytelne wypełnianie przekazów pocztowych oraz podawanie na nich pełnego adresu zamieszkania. Zdarzają się przypadki błędów w adresach, co uniemożliwia nam wysłanie książki. Jeśli w ciągu 40 dni od dokonanej wpłaty nie otrzymacie Państwo od nas przesyłki z albumem książkowym prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją.

Dziękujemy za każdy dar pieniężny i wszystkie ciepłe słowa, które otrzymaliśmy od Państwa w ostatnich tygodniach. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych czytelników i słuchaczy. Wszystkich ofiarodawców polecamy opiece Św. Franciszka Salezego – patrona dziennikarzy i mediów katolickich. Zachęcamy kolejne osoby do włączenia się w dzieło budowania lokalnych, katolickich środków przekazu.

Redakcja Radia Plus Kielce

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2