Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Międzynarodowy Dzień Rodziny

Dziś Międzynarodowy Dzień Rodziny. W Kielcach obchodzony jest w ramach X Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, które w tym roku przebiegają pod hasłem
„Trud i siła współczesnej rodziny”. Z okazji Dnia Rodziny wojewoda organizuje międzynarodową konferencję naukową, natomiast Dni Profilaktyki obejmują m.in. warsztaty dla młodzieży, nauczycieli i pedagogów, festyny rodzinne oraz konkursy sportowe i artystyczne organizowane do końca maja w całym regionie.
Organizatorzy proponują także akcje profilaktyczno-edukacyjne w zakresie: profilaktyki uzależnień, zapobiegania przemocy w rodzinie, budowania konstruktywnych relacji, roli rodziny we współczesnym świecie oraz rodzin z problemem alkoholowym.

20 maja zaplanowano Festyn Rodzinny w Parku Miejskim w Kielcach z prezentacją świetlic środowiskowych i klubów młodzieżowych. Impreza odbędzie się o godz. 11.00.
Tego samego dnia ruszy znad zalewu kieleckiego Antytytoniowy Rajd Rowerowy pod hasłem „Pedałujesz – nie hajcujesz”. Rowerzyści znad molo przejadą ścieżką rowerową na Stadion Leśny i powrócą do Parku Miejskiego. Początek godz. 12.00.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6