Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Najnowocześniejsze kino w Kielcach

Już za 21 dni, w piątek, 8 czerwca, w Galerii Korona zostanie otwarty multipleks Multikino. Będzie to największe i najnowocześniejsze kino w Kielcach.

Multipleks w Kielcach będzie drugim otwartym w tym roku przez firmę Multikino S.A., a jednocześnie 26 kinem sieci w Polsce. Kieleccy kinomaniacy będą mieli do dyspozycji aż dziewięć sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić niemal 1500 osób. Ponadto wszystkie sale zostały wyposażone w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje w 3D oraz najwyższej jakości system dźwiękowy.

Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem zaoferuje widzom nowoczesny wystrój wnętrz oraz najszerszy i najbardziej zróżnicowany repertuar filmowy: największe premiery, filmy dziecięce, kino polskie oraz zagraniczne. Produkcje wyświetlane są również w 3D. Jednak Multikino to więcej niż kino! To nie tylko filmy, ale również wydarzenia: koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, projekty dziecięce i wiele więcej. Z okazji otwarcia Multikina w Kielcach szykujemy dla mieszkańców wiele atrakcji, o których poinformujemy już niedługo – dodaje Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Kierownik Działu Marketingu w Multikinie.

Więcej informacji o sieci Multikino można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 2