Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Prezes PiS krytykuje radnych

Prezes świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości krytykuje kieleckich radnych (w tym radnych PiS) za odmówienie dofinansowania klubowi Korony Kielce.
„ Podobnie jak zdecydowana większość mieszkańców Kielc i całego regionu świętokrzyskiego, a szczególnie kibiców i sympatyków Korony uważam, że decyzja większości Radnych Rady Miasta Kielce odmawiająca wsparcia dla klubu sportowego Korona Kielce jest dalece nieprzemyślana i krzywdząca nie tylko dla jednego z czołowych w naszym kraju klubów piłkarskich i jego kibiców, ale także dla samego miasta Kielce, które od dobrych kilku lat może się szczycić tak dobrym zespołem piłki nożnej” – podkreśla Lipiec, przekonując, że drużyna jest doskonałą promocją miasta i że warto ponownie pochylić się nad tym problemem.

„Odpowiedzialna władza publiczna nie może uchylać się od spraw niełatwych rozwiązując je w skrajnie nieodpowiedzialny sposób. Podobnie jak większość mieszkańców Kielc i naszego regionu oczekuję od osób odpowiedzialnych za dalsze losy Korony Kielce, że podejmą w tym zakresie decyzje, które usatysfakcjonują wszystkich zainteresowanych i pozwolą nam ciszyć się nadal jedną z najlepszych drużyn piłkarskich w naszym kraju” – dodaje prezes.


Tymczasem zainteresowani sprawą dofinansowania radni dyskutują na ten temat w Urzędzie Miasta z przedstawicielami Zarządu klubu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1