Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Vive przed walką o mistrzostwo

W najbliższy weekend Vive Targi Kielce mogą rozegrać dwa wyjazdowe spotkania z Orlen Wisłą Płock. Mogą, ale nie muszą, bo do zwycięstwa w fazie finałowej play-off PGNiG Superligi podopiecznym Bogdana Wenty wystarczy już tylko jedna wygrana.
Kielczanie w rywalizacji o mistrzostwo Polski są na dobrej drodze do zdetronizowania płocczan. Vive Targi prowadzą już 2:0, natomiast w najbliższą sobotę będą mieli okazję wygrać po raz trzeci, co będę jednoznaczne z odzyskaniem korony wśród polskich szczypiornistów.
– O świętowaniu jeszcze nie myślimy – mówi trener kieleckiej ekipy, Bogdan Wenta. – Te pierwsze mecze były dla nas trudne, bo byliśmy pod presją, a w tej chwili chyba mistrz Polski ma presję, bo sobotni mecz jest dla nich ostatnią szansą, my mamy jeszcze trzy.


Z pewnością w najbliższych starciach nie zabranie emocji. – Będzie dużo walki – zapowiada Sławomir Szmal. – Płock zaskoczył nas w Kielcach, bo w pierwszych połowach mieliśmy spore problemy, było dużo starć i oczekujemy takiego meczu w Płocku.

– Przewaga psychologiczna jest po naszej stornie, ale nie zapominajmy, że na pięć zwycięstw z Wisłą aż cztery razy graliśmy u siebie – podkreśla Bartłomiej Tomczak. – Ale na pewno się nie poddamy i postaramy się to zwycięstwo przywieźć do Kielc.


Sobotnie spotkanie rozpocznie się o 14:30. Radio Plus Kielce zaprasza na transmisję z tego meczu! Początek relacji o godzinie 14:15 na 107,9 FM!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7