Wypożyczalnia samochodów Kielce
1

Kolejny Sabat z gwiazdami

Trwają przygotowania do kolejne edycji Sabatu Czarownic, który 30 czerwca odbędzie się na kieleckiej Kadzielni. To jedyna sobota bez piłki, dlatego szacuje się, że widowisko będzie oglądać nawet 3 mln osób. Tym bardziej, że na koncert przylecą prawdziwe polskie gwiazdy. – Wystąpi Maryla Rodowicz, zespół Lady Pank, Edyta Górniak, będzie Andrzej Piaseczny, IRA, Urszula , będzie też duża niespodzianka, a chcemy również, by wystąpiła Filharmonia Świętokrzyska, chór Fermata i Kielecki Teatr Tańca – mówi Jacek Kowalczyk, dyrektor departamentu promocji Urzędu Marszałkowskiego

W tym roku zmieni się sposób rozprowadzania biletów. Show ma promować świętokrzyskie, dlatego połowa z wejściówek trafi do gości spoza regionu. Mieszkańcom Kielc, którzy nie dostaną się do amfiteatru pozostanie oglądanie Sabatu na telebimie, który ustawiony będzie na Rynku. Widowisko transmitować będzie telewizyjna Dwójka. Początek o godzinie 21.

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Najlepiej na taki sabat pojechać wynajętym autokarem lub bo wychodzi znacznie taniej. Trzeba tylko pamiętać aby zebrać odpowiednią liczbę osób która ma razem podróżować, ale przy takiej imprezie to już nie stanowi problemu.

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 6