Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Multikino w Kielcach jest gotowe na EURO 2012!


Już 8 czerwca w Multikinie w Kielcach każdy będzie mógł obejrzeć na żywo, na wielkim ekranie, o 18.00 mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 między Polską a Grecją oraz o 20.45 między Rosją a Czechami.

Multikino zaprasza na transmisje LIVE HD z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Między 8 czerwca a 1 lipca każdy będzie mógł obejrzeć wielką piłkę na wielkim ekranie. W 26 Multikinach będą transmitowane wszystkie mecze, ćwierćfinały, półfinały oraz finał
UEFA EURO 2012.

Na osoby, które zamiast stadionu wybiorą Multikino czeka gorąca atmosfera, tłumy kibiców i wspólne przeżycia. Mecze oglądane na żywo w kinie, to dodatkowy dreszczyk emocji. Wraz z rozpoczęciem transmisji napięcie w sali kinowej zacznie rosnąć, a widzowie, jak na stadionie piłkarskim będą przeżywali każdą akcję ich drużyny.

Już dziś na stronie www.multikino.pl oraz w kasach kinowych można kupić bilety na mecz otwarcia między Polską a Grecją oraz na wszystkie rozgrywki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2012. Bilety na spotkania z udziałem polskiej reprezentacji oraz na finałowy mecz będą kosztowały 29 zł, a pozostałe piłkarskie zmagania na wielkim ekranie będzie można zobaczyć za jedyne 19 zł.

Informacje nt. transmisji oraz oferta zakupu biletów grupowych i rezerwacji sal na pokazy zamknięte znajdują się na stronie http://www.multikino.pl/pl/sport/mistrzostwa-europy-w-pilce-noznej-2012

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5