Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Rodzinny piknik piłkarski Polska Gola!

Konkurs celnych strzałów i malowanie piłkarskich emocji to atrakcje piłkarskiego pikniku rodzinnego.
W najbliższą niedzielę (17.06) Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza do wspólnej, bezpłatnej zabawy w klimacie Euro. Od godziny 11.00 do 14.00 dzieci i dorośli będą mogli mierzyć się w piłkarskich konkurencjach oraz konkursie plastycznym. Na dziedzińcu muzealnym pojawią się małe bramki, uczestnicy będą mogli sprawdzać swoje umiejętności piłkarskie, dokładność, technikę i celność. Każdy uczestnik naszej zabawy może liczyć na upominki związane z piłką nożną i mistrzostwami europy.
Imprezie będzie towarzyszyła promocja okazjonalnego Przewodnika Kibica 2012. Zabawa odbywa się pod patronatem PZPN, można więc liczyć na wiele wyjątkowych pamiątek związanych z reprezentacją Polski i Euro 2012.
Nagrodami specjalnymi będą zaproszenia na basen przy Hotelu Przedwiośnie, kulinarne niespodzianki restauracji Gildia oraz lody z cukierni Cremona.
Goście pikniku będą mogli odwiedzać wystawę Polska Gola, na której znajdują się pamiątki z czasów sukcesów Orłów Górskiego.
Będziemy świętować udział polskiej drużyny w piłkarskich Mistrzostwach Europy, a jeśli tylko nasza drużyna poradzi sobie w sobotę z Czechami to będziemy także świętować awans do ćwierćfinału, czego oczywiście piłkarzom wszyscy życzymy.

Trzymamy kciuki za polską reprezentację.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3