Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zaginęła Irena Maśnicka

Kielecka policja poszukuje zaginionej 77- letniej mieszkanki Kielc. Irena Maśnicka w dniu 22 czerwca bieżącego roku, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nie kontaktowała się z rodziną, a jej aktualne miejsce pobytu jest nieznane. Ostatni raz widziana była w dniu zaginięcia o godzinie 18:00 na przystanku MPK przy ul. Zagórskiej, a Chopina.


Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, waga około 78 kg, sylwetka szczupła, włosy białe krótkie kręcone, oczy niebieskie, twarz owalna, szczupła śniada, uszy małe przylegające, nos prosty mały. Ubrana była w granatową apaszkę, jasnoszary lub czarny żakiet, czarne spodnie z materiału, czarne półbuty, ciemnobrązową, posiadała błyszczącą torebkę ze skóry ekologicznej, czarną bawełnianą podkoszulkę lub półgolf. Kobieta utyka na lewą nogę.
Jeśli ktoś widział, lub zna miejsce pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Kielcach przy ul. Śniadeckich 14 osobiście, lub pod numerem telefonu: 413493250 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem: 997 lub 112.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9