Wypożyczalnia samochodów Kielce
2

Weekend dla zmotoryzowanych

W ten weekend w Chęcinach i Tokarni odbędzie się już po raz trzeci Świętokrzyski Zlot Samochodów Zabytkowych i Trabantów im. Michała Nahorskiego.
W sobotę, 21 lipca od godz. 10.00 w Chęcinach miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać zabytkowe trabanty oraz muzealne auta (staną na parkingu przy ul. Armii Krajowej oraz ul. Radkowskiej). Natomiast od godz. 12.00 będzie można wziąć udział w pokazach i konkurencjach sprawnościowych i zwiedzić bezpłatnie Zamek Królewski.


Z kolei w niedzielę, 22 lipca uczestnicy Świętokrzyskiego Zlotu Zabytkowych Samochodów i Trabantów spotkają się o godz. 12.00 w Miedziance przy Muzeum Górnictwa, a o godz. 14.00 w skansenie w Tokarni.


Z okazji zbliżającego się święta patrona kierowców, świętego Krzysztofa, także w niedzielę w Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach ( pow. staszowski ) odbędzie się festyn dla zmotoryzowanych.
Będzie można tu poświęcić wszelkie pojazdy, a impreza uatrakcyjniona zostanie pokazem działania służb ratunkowych w sytuacji wypadku drogowego.

Komentarze (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Ciekawa impreza motoryzacyjna. Warto się wybrać.

  2. Krzysztof pisze:

    Witam, prosze o wprowadzenie erraty do tekstu. Zwiedzanie zamku Krolewskiego bylo ODPLATNE dla wszystkich uczestnikow Zlotu oraz turystow.

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 3