Wypożyczalnia samochodów Kielce
2

Obóz szkoleniowy ONR nad Chańczą

Kilka dni temu Gazeta Wyborcza poinformowała z przerażaniem, że w Chańczy(Świętokrzyskie) ma odbyć się “Obóz Szkoleniowy” ONR. Redaktorzy Gazety Wyborczej z uporem maniaka walczą z wyimaginowanym faszyzmem, sami używając przy tym metod totalitarnych. To oni decydują o tym, gdzie i co komu wolno robić. Obóz dla młodzieży, na którym można posłuchać referatów, poprawić kondycję fizyczną, czy wziąć udział w różnego rodzaju zawodach/konkursach (strzelanie, wiedza historyczna itp.) jest karygodny. Karygodny jest zapewne dlatego, że nie jest organizowany przez międzynarodówki komunistyczne, młodzież nie upija się tam do nieprzytomności i nie stosuje narkotyków, no a co najgorsze jest to młodzież miłująca ojczyznę. Dlaczego Żydowska gazeta dla Polaków używa metod totalitarnych?

Ano, zaczynają od niewinnych telefonów do właścicielki ośrodka, “a czy pani wie kto to?”, następnie wywierają nacisk na innych dziennikarzy rozsyłając stosowne informacje (WP, PAP, lokalne media), oczywiście ci dziennikarze dzwonią i nękają Bogu ducha winną właścicielkę. Następnie u właścicielki pojawiają się służby mundurowe, a obozem zaczynają interesować się miejscowe władze. Właścicielka pod tak licznymi naciskami musi odmówić.

Nasze obozy organizowane są od lat, jeszcze nikt, nigdy z tego powodu nie ucierpiał, wręcz przeciwnie. Rzecz jasna, te obozy BĘDĄ organizowane przez kolejne długie lata, w tym roku obóz też się odbędzie. Redaktorzy Gazety Wyborczej nie popsuli nam planów, bo w woj. Świętokrzyskim jest wiele ośrodków które przygarną te kilka tysięcy złotych, szkoda tylko, że odebrano tą możliwość właścicielce ośrodka w Chańczy(zapewne teraz nie znajdzie obłożenia na swoje domki).

Chcesz zrobić na złość Michnikowi?

Wstąp do ONR!

11.08.2012 Kierownik Główny ONR
Przemysław Holocher

Komentarze (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Krzysztof Mietręga pisze:

    Wyborcza jak zwykle kłamie!!!!

  2. (po)ruta pisze:

    żydowskiemu pasożydowi szechterowi nie w smak jest Polskość i Umiłowanie Ojczyzny tak samo, jak szwabskiemu pomiotowi, ryżemu matołowi kondonkowi !
    Chyba najwyższy już czas gonić tych pasożydów i bolszewików z Polski i utrudniać im życie, bo czują się te bolszewicko-żydowskie parchy, jak u siebie, a to przecież nie jest ich ojczyzna !!!

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0