Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Pijani rodzice przed sądem

Blisko 4 promile mieli w organizmach rodzice10-miesięcznej dziewczynki zatrzymani przez świętokrzyskich policjantów. 31-letnia kobieta jak i jej 43-letni konkubent odpowiedzą przed sądem za narażenie córki na niebezpieczeństwo; może im grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Wszystko zaczęło się od wieczornego telefonu do dyżurnego kieleckiej policji z informacją o awanturze domowej. Policjanci w mieszkaniu zastali kobietę, mężczyznę oraz ich 10-miesięczną córkę. Opiekunowie dziecka byli nietrzeźwi. 31-letnia kobieta miała przeszło 3,5 promila alkoholu w organizmie, zaś jej 43-letni konkubent był w stanie upojenia alkoholowego. Miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Nietrzeźwi opiekunowie trafili do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. 10 -miesięczną dziewczynkę pogotowie zabrało do szpitala na obserwację. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo – relacjonuje podkom. Kamil Tokarski z biura prasowego świętokrzyskiej policji.


Kieleccy policjanci materiały w tej sprawie przekazali już do sądu rodzinnego. Niewykluczone, że kielecki sąd podejmie decyzję o częściowym ograniczeniu praw rodzicielskich nad dzieckiem.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7