Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Pijana matka uderzyła policjanta

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 34 – letnią mieszkankę Starachowic, która po spożyciu alkoholu opiekowała się dwójką dzieci. odpowie też za napaść na policjanta – relacjonuje st. sierż. Damian Szwagierek z biura prasowego świętokrzyskiej policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z mieszkań na terenie Starachowic. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że nietrzeźwa matka opiekuje się swoimi dziećmi. We wskazane miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Mundurowi zastali w mieszkaniu 34 -letnią kobietę oraz dwójkę dzieci w wieku 6 i 12 lat. Jak się okazało kobieta była nietrzeźwa. Miała 1,3 promila alkoholu w organizmie. W trakcie interwencji 34 -latka zachowywała się agresywnie w stosunku do interweniujących policjantów. Jeden z funkcjonariuszy został uderzony przez pijaną kobietę. Sprawczyni została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.


Kobieta odpowie nie tylko za naruszenie nietykalności cielesnej interweniującego policjanta, ale również za sprawowanie niewłaściwej opieki nad dziećmi. Grozi jej nawet 3 letni pobyt w więzieniu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 2