Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kielce biegają – w sobotę

Integracja i aktywny wypoczynek oraz atrakcyjne nagrody powinny zachęcić mieszkańców Kielc do udziału w akcji KIELCE BIEGAJĄ , która odbędą się już po raz czwarty w najbliższą sobotę. Start około godz. 11.00 z kieleckiego Placu Moniuszki.


Pomysłodawcą akcji jest prezydent Miasta Kielc Wojciech Lubawski a organizatorem radny Rady Miejskiej Jacek Nowak. W tym roku do organizacji przedsięwzięcia przyłączyły się również Targi Kielce.

– Mamy imprezy na Placu Artystów, cieszące się ogromnym powodzeniem i Święto Kielc, które gromadzi nie tylko Kielczan promując najpiękniejszą ulicę w Polsce. Kielce Biegają to kolejne przedsięwzięcie propagujące zarówno zdrowy styl życia jak i kielecką wizytówkę – Sienkiewkę – podkreśla Jacek Nowak.

Zmagania odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych na dwóch trasach. Dla pierwszej osoby spoza Kielc, która dotrze na metę organizatorzy przygotowali także odrębną nagrodę.
Dla najlepszych zawodników organizatorzy akcji ufundowali atrakcyjne nagrody między innymi rowery i rolki. Uroczyste wręczenie odbędzie się po zakończeniu biegu.


Poprzednie edycje biegu zgromadziły po kilkuset uczestników. Dla pozostałych przygotowano koszulki z logo akcji. Tak więc – Kielce Biegają 22 września.


Patronem medialnym imprezy jest Radio Plus Kielce.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6