Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Korona powalczy o awans

Zaledwie cztery dni po ligowym meczu z Podbeskidziem ponownie staną w szranki piłkarze Korony Kielce. Tym razem nie będą jednak walczyć o punkty w T-Mobile Ekstraklasie, a o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Kielczanie na wyjeździe zmierzą się z Ruchem Chorzów. W poprzedniej fazie złocisto-krwiści – po dogrywce – zdołali pokonać na wyjeździe Olimpię Elbląg. W tej fazie o awansie do dalszej rundy decyduje tylko jeden mecz.
Trener Leszek Ojrzyński podkreśla, że jego zespół przede wszystkim będzie zwracał uwagę na swoją grę. – W sporcie wszystko jest realne, w piłce noznej tym bardziej, trudno wyrokować, czy trener ZIeliński da szansę dublerom.
– Jedziemy tam, żeby pokazać się z dobrej strony – zapowiada Leszek Ojrzyński. – Jeśli wygramy, to daje nam przepustkę do następnej tury rozgrywek, więc nie wyobrażam sobie, że ci , którzy wyjdą na boisko, będą chcieli tylko przetrwać.


Prawdopodobnie w pierwszym składzie Korony zagra jeden debiutant. Pozostali piłkarze, którzy wyjdą na murawę, zdążyli już w tym sezonie zaliczyć swój pierwszy występ. Transmisję z tego meczu przeprowadzi Radio Plus Kielce. Początek relacji „na żywo” o 18:15 na 107,9 FM, a także na www.kielce.radioplus.pl. Zapraszamy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9