Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Siatkarze pod nowym szyldem

Nowym sponsorem strategicznym siatkówki w Kielcach jest firma Effector S.A. To właśnie pod takim szyldem podopieczni Dariusza Daszkiewicza będą występować w siatkarskiej ekstraklasie.
Działalność spółki Effector, która łączona jest ze wsparciem kieleckiej siatkówki, związana jest z sektorem budowlanym, a opiera się na obróbce aluminium. W swojej produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie, a zarazem dba o ekologię doskonaląc program Systemu Zarządzania Środowiskowego.


Szczegółowe informacje dotyczące nowego zespołu, formy jego funkcjonowania oraz planów na sezon 2012/2013 zostaną ujawnione w najbliższy wtorek podczas konferencji prasowej. Mają się na niej pojawić przedstawiciele firmy, miasta oraz drużyny.
– Za niewiele ponad miesiąc przystąpimy do rozgrywek, więc nie możemy już czekać na decyzję finalną. Dlatego zespół już pracuje, testujemy nowych siatkarzy i pracujemy w kilkunastoosobowym składzie. Myślę, że na czas będziemy gotowi do rozgrywek PlusLigi – zapowiada prezes świętokrzyskiego ZPS-u, Jacek Sęk.


Kielczanie mają za sobą już pierwsze mecze sparingowe mające na celu przygotowanie do rozgrywek. W weekend podopieczni Dariusza Daszkiewicza w hali w Nowym Sączu pokonali obecnie panującego mistrza Polski, Asseco Resovię Rzeszów 3:1.


Pierwszy mecz podmiotu, który zastąpi w ekstraklasie „Farciarzy”, zostanie rozegrany 6-7 października. Przeciwnikiem kieleckiej drużyny będzie Jastrzębski Węgiel. Kolejny mecz „debiutanta” to potyczka z bydgoską Delektą. Będzie to premierowa walka o punkty rozegrana na kieleckim terenie.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8