Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Szkolny Test Wiedzy o Kielcach

Jeszcze tylko do 12 września chętni mogą zgłaszać kandydatury do udziału w „Szkolnym Teście Wiedzy o Kielcach”. Można to robić w sekretariatach swoich szkół, lub u wyznaczonych przez placówki edukacyjne nauczycieli.


“Szkolny Test Wiedzy o Kielcach” to konkurs dla uczniów kieleckich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jest on wydarzeniem towarzyszącym III edycji “Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach”. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach – etap szkolny oraz finał miejski. Zadaniem uczniów będzie zmierzenie się z pytaniami dotyczącymi wszelkich informacji o Kielcach.


Dla najlepszych w “Szkolnym Teście” przewidziano nagrody – iPada oraz odtwarzacze iPod ufundowane przez sponsora – wydawnictwo Nowa Era. Dodatkowo, każdy uczeń który zgłosi się do udziału w “Szkolnym Teście Wiedzy o Kielcach” będzie miał szansę na wygranie jednego z dwóch rocznych kursów języka angielskiego w szkole Perfect. Organizatorami “Szkolnego Testu” są wspólnie Stowarzyszenie “Młodzi Demokraci” oraz Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Etap szkolny testu odbędzie się 18 września we wszystkich szkołach, które zgłoszą uczniów do udziału w konkursie. Finał miejski, gdzie przejdzie 50 najlepszych uczniów z eliminacji szkolnych, zaplanowano na 26 września.


Zwycięzców “Szkolnego Testu Wiedzy o Kielcach” poznamy na “Wielkim Teście Wiedzy o Kielcach”, który jak co roku odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury. Tegoroczna edycja odbędzie się już w sobotę, 29 września, o godzinie 16:00.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 1