Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zatrzymani złodzieje paliwa

Podręcznym zestawem wypompowali z zaparkowanej w okolicach Chmielnika ciężarówki 400 litrów paliwa: świętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku 16, 19 i 20 lat. Za włamanie i kradzież grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2012 na jednym z przydrożnych parkingów w powiecie kieleckim. Z samochodu ciężarowego Daf, n/n sprawcy ukradli 400 litrów paliwa. Straty wyceniono na 2400 złotych.


Sprawcami okazali się trzej młodzi ludzie w wieku od 16 do 20 lat. 19-letni Kielczanin i 16-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego, nie byli jeszcze notowani w policyjnych kartotekach. Ich 20-letni kompan był już wcześniej karany za udział w bójce. W chwili zatrzymania wszyscy byli trzeźwi.


W mieszkaniu 20-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego policjanci zabezpieczyli ręczną pompę do paliwa. Dwójka dorosłych trafiła do policyjnego aresztu, zaś 16-latek został zatrzymany w Policyjnej Izbie Dziecka; za swój czyn odpowie przed sądem dla nieletnich.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8