Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Świetny początek Vive Targów Kielce w Lidze Mistrzów

To był świetny początek Vive Targów Kielce w Lidze Mistrzów. W niedzielę w Hali Legionów kielczanie w pierwszej kolejce tych europejskich zmagań wygrali z wicemistrzem Danii, BJERINGO SILKEBORG 35:26. Gospodarze prowadzili od pierwszych minut i przez całe 60 minut kontrolowali przebieg spotkania.
- Zasłużyliśmy na zwycięstwo – mówił po meczu trener Vive, Bogdan Wenta.

Vive w tabeli Ligi Mistrzów plasuje się obecnie na drugiej pozycji. Pierwsze Gorenje Velenje wygrało swój mecz 35:22 i jest lepsze tylko o bilans bramkowy. Kolejne spotkanie Vive już w środę – ze Stalą Mielec u siebie. A następny mecz w Lidze Mistrzów w sobotę, gdy zawodnicy Wenty pojadą do Moskwy na starcie z Petersburgiem.