Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Targi dla aktywnych

W Targach Kielce we wtorek zaczną się XXVI Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – LATO oraz III Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO. Obie wystawy są gratką dla miłośników aktywnego wypoczynku i rywalizacji, ale to drugie wydarzenie jest w tym roku adresowane także do wynalazców.

Na Targach Bike-Expo odbędzie się międzynarodowy konkurs „Zaprojektuj rower i pokaż go światu”. Będziemy mieli szansę zobaczyć projekty młodych i kreatywnych designerów, którzy proponują nowe rozwiązania techniczne i modele konkurencyjne do istniejących na rynku. Będą też oczywiście wystawy sklepów i producentów najważniejszych marek, jakie zadowolą najwybredniejszych miłośników dwóch kółek. Ponadto po raz kolejny na terenie targów powstanie specjalna strefa testowania rowerów elektrycznych i nietypowych. Organizatorzy zapowiadają również mrożące krew w żyłach ewolucje na rowerze prezentowane przez mistrza Krystiana Herbę i pokazy rowerowej mody.

Na wybiegu zresztą zobaczymy przedstawicieli wszelkich dyscyplin sportowych, w jakich wygodny strój może poprawić wyniki i samopoczucie. Na wystawie Kielce Sport-Lato pokazany zostanie też najnowocześniejszy sprzęt, swoje oferty przedstawią firmy polskie i zagraniczne, a wszystkie modele to propozycje producentów oraz dystrybutorów na lato 2013. Warto dodać, że targi sportowe to jedna z najważniejszych imprez branży outdoorowej w Polsce.


Targi przy ulicy Zakładowej można będzie zwiedzać od wtorku do czwartku.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3