Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zainspirują biznesem

Jak zaprojektować strategię sukcesu w sprzedaży i czy mamy predyspozycje do prowadzenia działalności gospodarczej? Odpowiedzi już na tegorocznych Kieleckich Dniach Przedsiębiorczości Akademickiej. Ruszył nabór dla studentów, absolwentów i pracowników naukowych, którzy będą chcieli wziąć udział w wykładach i szkoleniach przygotowywanych przez Kielecki Park Technologiczny.

- Nasi eksperci podpowiedzą, jak pracować nad rozwojem osobistym i zawodowym i jak tworzyć biznesplan – zachęca dyrektor KPT, Szymon Mazurkiewicz. Będzie mowa o tym, jak założyć i poprowadzić firmę, na jakie wsparcie może liczyć młody człowiek i gdzie może szukać pomocy finansowej.

- Przygotowaliśmy także giełdę kooperacyjną. Tutaj zaprezentują się organizacje, instytucje i stowarzyszenia, które mają ciekawa ofertę skierowaną do studentów. Chodzi m.in. o naukę za granicą – dodaje Justyna Lichosik z Parku.
Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej to także konferencja “Inspiracja biznesem” podczas której studenci będą mogli spotkać się i porozmawiać z kieleckim przedsiębiorcami.
Szósta edycja Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej odbędzei się 15 i 16 listopada.


Więcej informacji na www.technopark.kielce.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4