Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zakaz tranzytu przez Rynek

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 23 października wprowadzi ostatni etap zmian w organizacji ruchu w Śródmieściu Kielc. Zostanie wprowadzony zakaz tranzytu przez zrewitalizowane Śródmieście Kielc. Obecnie tranzyt taki możliwy jest jeszcze na osi wschód – zachód poprzez ulice Bodzentyńską – północną pierzeję Rynku – Piotrkowską – Pelca. Możliwy jest także na osi południe – północ poprzez ulice Jana Pawła II – Czerwonego Krzyża – Wesołą – Bodzentyńską – północną pierzeję Rynku – Pelca.


Jak informuje Jarosław Skrzydło, Rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg, zmiany w organizacji ruchu zakładają eliminację tranzytu przez północną pierzeję Rynku o czym informował będzie znak usytuowany na ul. Bodzentyńskiej. Z ul Bodzentyńskiej będzie można skręcić w prawo na działkę, na której znajduje się parking pozostający w zarządzie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych i poprzez nią dojechać do ul. Lecha Kaczyńskiego.
Zostanie wprowadzona także możliwość przejazdu przez plac św. Tekli do ul Warszawskiej.


Na północnej pierzei Rynku obowiązywał będzie zakaz ruchu. Nie będzie on dotyczył pojazdów jadących do Urzędu Miasta Kielce, Parkingu Centrum, ul. Piotrkowskiej, ul. Koziej, zaopatrzenia w godz. od 6.00 do 12.00, taxi oraz rowerów.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3