Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bieg Niepodległościowy

Nie tylko marszem i hymnem kielczanie uczczą święto 11 listopada. Już po raz piąty w przeddzień rocznicy w mieście wystartuje Bieg Niepodległościowy. Trwa nabór uczestników.


Do udziału w Biegu można się zgłaszac do 9 listopada w biurze zawodow, które mieści się w Wojewódzkim Domu Kultury. 10 listopada Biuro stanie na starcie. Zgłoszenia będą wtedy przyjmowane od godz. 9 do 10.30.
Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest prawidłowe wypełnienie i przekazanie do organizatora Biegu deklaracji uczestnictwa. Należy to zrobić drogą elektroniczną na stronie: www.datasport.pl


Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i open; do pokonania będzie ponad tysiąc i prawie trzy tysiące metrów. Start przy Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz pod hotelem Łysogóry, a meta zostanie usytuowana pod pomnikiem Czwórki Legionowej.

Poza upamiętnieniem rocznicy, organizatorzy przedsięwzięcia, czyli Wojewoda Świętokrzyski i Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich, chcą promować aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród mieszkańców regionu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1