Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Przegrana Vive, zwycięskie Tygrysice

Vive Targi Kielce niespodziewanie przegrali w Płocku z Orlen Wisłą aż 32:25. Katem kieleckiej ekipy okazał się bramkarz gospodarzy Marin Sego, który zaliczył wysoki procent obron. Kluczowym momentem tego meczu był okres między 41. a 50. minutą. Nasi zawodnicy nie mogli rzucić bramki, a ta sztuka, i to aż sześć razy udała się gospodarzom.

– Graliśmy słabo w obronie i ataku. Bramkarz wyjmował Płockowi wiele rzutów. W pewnym momencie coś stanęło w naszej grze… i przegraliśmy – ocenił Michał Jurecki.


Kolejne ligowe zmagania kielczan w najbliższą środę. Zespół Bogdana Wenty zagra z drużyną Czuwaj Przemyśl. Będzie to przetarcie przed arcyważnym wyjazdowym starciem z Metalurgiem Lidze Mistrzów, które odbędzie się niedzielę.

Podwójna wygrana KSS Kielce. „Tygrysice” w Grecji aż dwukrotnie pokonały PAOK Saloniki. W sobotnim starciu nasze szczypiornistki nie dały szans rywalkom i wygrały aż 31:18. W niedzielę kielczanki wygrały z greckim zespołem 25:23. Drużyna Pawła Tetelewskiego w bardzo dobrym stylu awansowała do czwartej rundy Challenge Cup: w całym dwumeczu było aż 56:41 dla kielczanek!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6