Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Wyśpiewają i wytańczą Paczkę

Wolontariusze Szlachetnej Paczki zachęcają do wsparcia najbardziej potrzebujących. To już ostatni tydzień poszukiwania darczyńców. Do udziału w akcji zostało wytypowanych tysiąc rodzin z naszego regionu, a połowa z nich nadal szuka ofiarodawców.

Do wsparcia potrzebujących kielczanie będą zachęcani podczas sobotniego happeningu na miejskim Rynku. Wolontariusze Szlachetnej Paczki będą tu od godz. 10-tej do 13-tej. Pokażą swoje talenty artystyczne i poczęstują słodyczami, ale przede wszystkim, podpowiedzą, jak pomóc biedniejszym od nas.


Kolejny happening pt. “Wytańczmy sobie PACZKĘ” odbędzie się w poniedziałek o godzinie 17:00 na scenie w kieleckiej Galerii Echo. Tutaj również wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI pokażą swoje zdolności taneczne, jednocześnie zachęcając do włączenia się w projekt i przygotowania świątecznej paczki dla jednej z potrzebujących pomocy rodzin.

Przypominamy, że rodziny, które potrzebują wsparcia, zostały wytypowane przez wolontariuszy i znajdują się w bazie internetowej akcji. Tam też wyszczególnione są ich potrzeby, a paczkę można przygotować samodzielnie lub w grupie.
Szczegóły na szlachetnapaczka.pl.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0