Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zmiany w organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że dnia 13 – 14.11. 2012 r. (wtorek, środa) zostanie zamknięty dla ruchu fragment północnej jezdni al. IX Wieków na odcinku około 30 metrów pomiędzy mostem na Silnicy a rondem Herlinga – Grudzińskiego. Na wskazanym odcinku ruch zostanie przeniesiony na jezdnię południową i odbywał się będzie na niej w obu kierunkach. Taka organizacja ruchu pociąga za sobą konieczność wyłączenia z ruchu fragmentu prawego pasa ulicy Czarnowskiej przy dojeździe do ronda oraz prawego, skrajnego pasa na samym rondzie Herlinga – Grudzińskiego.


Jednocześnie od wtorku zamknięty dla ruchu kołowego zostanie fragment południowej jezdni ulicy Czarnowskiej (ta w stronę ronda H-Grudzińskiego) na odcinku od Hotelu Łysogóry do skrzyżowania z ul. Panoramiczną. Na tym odcinku ruch w obu kierunkach odbywał się będzie jezdnią północną.


W dniach 15-16.11.2012 r. (czwartek, piątek) Wykonawca prac zamknie dla ruchu jezdnię południową al. IX Wieków Kielc na tej samej wysokości a ruch w obu kierunkach na długości około 30 metrów odbywał się będzie jezdnią północną

Jak informuje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy MZD, wskazane zmiany w organizacji ruchu spowodowane są koniecznością przełożenia wodociągu w ramach budowy węzła Żelazna.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5