Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zwycięstwo Effectora

Effector Kielce gromi kolejnego rywala! Kielczanie w wyjazdowym meczu pokonali LOTOS Trefl Gdańsk 3:0. Zespół kierowany przez szkoleniowca Dariusza Daszkiewicza, dzięki sobotniemu zwycięstwu, z dziewięcioma punktami na koncie, plasują się na piątym miejscu w tabeli PlusLigi.


– Spodziewaliśmy się bardzo ciężkiego spotkania i pomimo wyniku 3:0, ten mecz był trudny dla nas. Często było bardzo dużo akcji, które kończyły się po długich wymianach. Obydwa zespoły broniły bardzo dobrze. Zagraliśmy bardzo spokojnie, chociaż na początku trzeciego seta było trochę nerwowo. Cieszy mnie to, że po raz kolejny, zawodnicy, którzy wchodzą z ławki, podnoszą jakość naszej gry. Świetną zmianę dał Tomek Józefacki, który atakował na ponad 70% skuteczności – przyznaje Dariusz Daszkiewicz.
Kolejne siatkarskie emocje w najbliższą sobotę, kiedy to Effector Kielce zmierzy się na wyjeździe z mistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów, która również jest w posiadaniu dziewięciu oczek.
Wyjazd na sobotnie widowisko organizuje Klub Kibica kieleckiego zespołu. Zapisy przyjmowane są pod numerem: 509 147 737, oraz pod adresem e-mail: klub.kibica.kielce@gmail.com.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6