Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Effector trenuje przed sezonem

W najbliższą sobotę nowy zespół siatkarski – Effector Kielce – rozegra kolejne spotkania sparingowe w ramach przygotowań do najbliższego sezonu w PlusLidze. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zmierzą się ze Stalą Nysa oraz Kęczaninem Kęty. W niedzielę natomiast siatkarze zagrają z czeską drużyną – Volleyball Brno. Dojdzie także do meczu przeciwko Slavii Svidnik, który będzie rozegrany w Oświęcimiu.


Na tym jednak kielecka ekipa nie poprzestanie. – 15. i 16. września jedziemy do Szczecina, aby rozegrać sparingi z Delectą Bydgoszcz. Tydzień później, w poniedziałek i wtorek, czeka nas turniej w Gdańsku. Naszymi przeciwnikami będą: LOTOS Trefl Gdańsk, po raz kolejny Delecta Bydgoszcz oraz zespół z Białorusi – mówi Dariusz Daszkiewicz.


Do stolicy Świętokrzyskiego zawitali dwaj zawodnicy, którzy zostaną poddani testom przez kielecki klub. Pierwszy z nich to Nikolaj Penchev – zaledwie 20-letni bułgarski przyjmujący, który reprezentował swój kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Drugi z siatkarzy– 23-letni Ventzislav Georgijew gra na pozycji atakującego.


Pierwszy mecz podmiotu, który zastąpi w ekstraklasie „Farciarzy”, zostanie rozegrany 6-7 października. Przeciwnikiem kieleckiej drużyny będzie Jastrzębski Węgiel. Kolejny mecz „debiutanta” to potyczka z bydgoską Delektą. Będzie to premierowa walka o punkty rozegrana na kieleckim terenie.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3