Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Przedsiębiorcy pokażą, jak oszczędzać

Jak zaoszczędzić na zużyciu energii i wody, a dlaczego warto korzystać z e-faktury… Kielecki Park Technologiczny podpowie samorządowcom oraz zarządcom nieruchomości, jak oszczędzać, a to już podczas drugiego Show Roomu, na który KPT zaprasza 7 grudnia.
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe technologie, służące poprawie jakości życia oraz ochronie środowiska.

- Zaprezentowane zostaną osiągnięcia czterech firm. Pokazane zostaną opracowane i stosowane przez nie technologie, m.in. systemy przedpłatowe dla prądu, wody oraz gazu, które mogą sprawdzić się w budownictwie socjalnym i komunalnym – informuje dyrektor Parku, Szymon Mazurkiewicz.


Przedstawicieli samorządów mogą zainteresować także urządzenia oczyszczające powietrze. – Tego typu urządzenia już zostały zamontowane m.in. w kilku kieleckich placówkach oświatowych. Można je wykorzystywać w obiektach służby zdrowia i pomieszczeniach z zagrożeniami bakteriologicznymi. Świetnie sprawdzą się w restauracjach, hotelach, biurach, oraz magazynach żywności i obiektach przemysłowych – tłumaczy Dominik Kraska, kierownik Działu Doradztwa i Transferu Technologii KPT.


7 grudnia będzie można także poznać zalety e- faktury czyli systemu minimalizującego koszty pracy i prowadzenia firmy oraz możliwości czyszczenia suchym lodem i wykorzystania w budownictwie innowacyjnej folii termoizolacyjnej.
Spotkanie ma charakter otwarty i rozpocznie się o godzinie 9.00.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2