Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bezpłatne zajęcia taneczne w ramach ”Ferii z tańcem”

Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca po raz kolejny przygotowała dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych bezpłatne zajęcia taneczne w ramach ”Ferii z tańcem”.
Każdego dnia czekają na Was inne zajęcia taneczne z innym pedagogiem podzielone ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania, które umożliwią Wam zapoznanie się z różnorodnymi technikami tanecznymi m. in. taniec klasyczny, samba, latin jazz, hip hop jak i flamenco. W warsztatach może wziąć udział każdy chętny, ale szczególnie dorosłych zachęcamy do zimowej aktywności w specjalnie dla nich utworzonej grupie.

Zapisy trwają do 17 stycznia 2012 r. do godziny 18:00. Formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie www.ktt.pl/szkola, prosimy wypełnić i przesłać na e–mail: szkolatanca@ktt.pl lub przynieść osobiście do Szkoły Tańca KTT. Ilość miejsc ograniczona, a jedna osoba może uczestniczyć w warsztatach tylko w jednej grupie.

Na zajęciach można zapisać się do nowych grup tanecznych, które zostaną stworzone specjalnie dla uczestników warsztatów.
Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2