Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Finałowe atrakcje w Kielcach

Kielczanie przyłączą się do XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas niedzielnej akcji na mieszkańców Kielc czekać będą wyjątkowe licytacje, koncerty oraz pokazy.
W Kielcach stanie 5 scen: przed Puchatkiem, Kawiarnią Cztery Pory Roku, w Galerii Echo oraz w Galerii Korona, a także na Placu Artystów – tutaj wystąpi gwiazda wieczoru, którą będzie zespół Pectus, który wystąpi O godzinie 19:30 , zaś o 20:30 w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi drużyna Andrzeja Piasecznego z programu “Bitwa na głosy”. Tradycyjnie o godzinie 20.00 z Placu Artystów zostanie puszczone światełko do nieba.

Kolejny finał to również kolejne emocje związane z licytacjami, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz potrzebujących. Podczas spektaklu “Kopciuszek” w teatrze “Kubuś” będzie można wylicytować rolę w sztuce. do wygrania są m.in. rękawice bokserskie Tomasza Adamka, koszulka Roberta Lewandowskiego czy piłka z autografem Jerzego Dudka.


Zebrane fundusze zostaną po równo podzielone na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz wyposażenie w sprzęt oddziałów geriatrycznych i zakładów opiekuńczo – leczniczych.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6