Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Wszystkie koty świętują w niedzielę!

Święto kotów przypada na 17 lutego (niedziela). Te czworonogi mają duże grono fanów, którzy mogą się spotkać w Muzeum Zabawek i Zabawy od godziny 14.00 do 17.00. Na koty i właścicieli czekają atrakcje.

Dzień Kota jest organizowany wspólnie przez Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Umownym biletem wstępu na spotkanie będzie saszetka kociej karmy.
W imprezy odbędzie się plebiscyt na najsłynniejszego kota, znanego z książek bądź filmów. Specjalne Jury wybierze też kocich sobowtórów, te zwierzaki, które będą najbardziej przypominały znane koty zostaną nagrodzone.
Nie tylko koty będą świętowały, przewidziane są też atrakcje dla dzieci, konkurs picia mleka z miseczki, czy robienie kocich masek. O zdrowie popularnych zwierzaków zadba lekarz weterynarii Joanna Kopacz, która w razie potrzeby będzie odpowiadała na pytania dotyczące hodowania kotów.
Zostaną też zaprezentowane zdjęcia kocich pupilów nadesłane do Gazety Wyborczej w ramach akcji z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.
Koty zawsze chodzą swoimi drogami, ale ich trasy w niedzielę 17 lutego spotkają się w Muzeum Zabawek i Zabawy.

Współpraca Muzeum z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami ma wyczulić wszystkich, a szczególnie dzieci na los zwierząt i ich odpowiedzialne traktowanie.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 0