Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dzień Dziecka z Fartem

Fart Kielce nie zapomina o najmłodszych kibicach kieleckiej siatkówki! W dniu ich święta kielecki klub przygotował dla dzieci i młodzieży wiele niespodzianek. „Farciarze” 1 czerwca odwiedzą między innymi Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, gdzie dzieciaki pouczą się podstaw gry w siatkówkę!


Całodniowy maraton kieleckiego zespołu rozpocznie się o godzinie 10 w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Kielcach przy ulicy Jagiellońskiej 4. Tam zjawią się młodzi siatkarze Farta, którzy przeprowadzą trening pokazowy.


Po godzinie 16 przedstawicieli ekipy grającej na co dzień w PlusLidze będzie można spotkać w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach oraz Kawiarni Kawka Zabawka (Kielce, pl. Wolności 2). Siatkarze będą uczyć dzieci podstaw gry w piłkę siatkową oraz promować wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta zdrowy tryb życia. Przypominamy, że 1 czerwca wstęp do Muzeum dla dzieci jest bezpłatny.


Natomiast dwie godziny później „Farciarze” przeniosą się w kolorowy świat dziecięcych zabaw w bawialni Raj Urwisa (Kielce, ul. Okrzei 47/51). Będą tam bawić się z dziećmi w dmuchanym zamku, grać w gry planszowe, cymbergaja, malować na sztalugach. Przeprowadzone zostaną także liczne konkursy z nagrodami.


Wszystkie dzieciaki otrzymają od Klubu Sportowego Fart Kielce słodkie niespodzianki oraz pamiątkowe pocztówki z sezonu 2011/2012.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6