Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Do zwycięstwa zabrakło niewiele. Korona na remis

Nie było kolejnego wielkiego zwycięstwa. Korona tym razem zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1. W nienajlepszym widowisku na Arenie Kielc „złocisto-krwiści” co prawda strzelili bramkę jako pierwsi, jednak nie zdołali tej przewagi dowieźć do końca.

Bramkę dla ekipy Leszka Ojrzyńskiego zdobył Maciej Korzym, który sprytnym strzałem pokonał w 67. minucie bramkarza „Wojskowych”. Na odpowiedź kielczanie czekali piętnaście minut. Gola na wyrównanie strzelił Piotr Ćwielong.
– My się nie cieszymy, bo przecież prowadziliśmy. Gdybyśmy gonili wynik, pewnie odczucia byłyby inne. Mieliśmy wiele dobrych sytuacji, Śląsk stworzył sobie jedną, która zakończyła się golem. Niestety, jej wykorzystanie kosztowało nas dwa punkty – mówi Leszek Ojrzyński, szkoleniowiec „żółto-czerwonych”.
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.