Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Radio Plus Kielce rozdaje kwiaty!

Ruszyliśmy dzisiaj do kieleckich firm i instytucji, by naszym pięknym kielczankom wręczyć kwiatki z okazji Dnia Kobiet!

Panie – jak widać na zdjęciach – z naszej niespodzianki były bardzo zadowolone!
Bukietami kwiatów nagrodziliśmy też naszych czytelników, którzy wczoraj i dzisiaj wysłali życzenia dla swoich ukochanych kobiet. Wszystkie one trafią na antenę Radia Plus Kielce. Słuchajcie nas na 107,9 FM od godziny 17 do 20!
***
Od: Adama
Dla: Justyny i Aleksandry
Treść: Z okazji Dnia Kobiet przesyłam wam życzenia Świąteczne. Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Niechaj wam zdrówko dopisuje i dużo radości.
***
Od: Karola Czarnowskiego
Dla: Moniki Czarnowskiej
Treść: Śle Ci życzenia ma żonko kochana, bo święto Twoje jest dziś od rana. Kocham Twe oczy i uśmiech uroczy. Jesteś najlepsza i najpiękniejsza moja jedyna kochana kobietka. Dziękuje za syna tak cudownego kocham cie bardzo żonko ty moja.
***
Od: Darii – córki
Dla: Najukochańszej, najwspanialszej i najpiękniejszej Mamusi
Treść: Ty dajesz mi natchnienie Patrząc na Ciebie uśmiecham się i widzę siebie! Ty moja rodzicielko najwspanialsza na świecie Kobieto! Mamo-Ewo!
***
Od: Grzegorza
Dla: Edyty
Treść: Kochanie jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła, miłości. Jak można podarować tyle uśmiechu, dobroci, radości, jak można zdobyć zdolności by w trudnych chwilach nieść pociechę jak można powiedz stać się jak ty cudownym człowiekiem. Z całego serca Skarbie dziękuję ci za niewidoczne dla oczu- serce.
***
Od: Tomka
Dla: Oli
Treść: Droga Olu! Chciałbym dziś podziękować Ci za to, że jesteś przy moim boku już tyle lat. Dziękuję za wszystkie dni z osobna i za wszystkie razem. Dziękuję za to, że zawsze wybaczasz mi, że jem drugą kolację po 22:00, nawet jeśli “to są te naleśniki na jutrooo!!!” Dziękuję, że przypominasz mi o urodzinach moich znajomych, i że zawsze sprawdzasz mi godzinę innego autobusu, gdy ten mój właśnie uciekł sprzed nosa z przystanku… Dziękuję, że podrzucasz brakujące drobniaki w sklepie, bo wiesz, jak bardzo nie lubię rozmieniać całej stówy. Dziękuję za głośny śmiech, kiedy zrobię coś głupiego i za MMS z głupią miną, kiedy humor szwankuje. Dziękuję za maila ze zdjęciem haskiego, oraz za pocieszenie, kiedy Real wygrywa z Barceloną. Dziękuję za to, że zawsze wiesz, gdzie zostawiłem pieczątkę i do kiedy muszę zapłacić ratę kredytu. Dziękuję za to, że jesteś sobą. Dziękuję za to, że jesteś. Po prostu – dziękuję. /Twój narzeczony, z wypiekami na twarzy odliczający dni do naszego ślubu.
***
Od: Maćka Lewandowskiego
Dla: Julii Zięby
Treść: Nie jestem poetą, lecz dla Ciebie mogę być przez chwilę Dziękuję Ci Julia, że szczęścia dajesz mi tyle, że codziennie gdy wstaję i zasypiam myśląc o Tobie, dziękuję Bogu że znalazł miejsce dla Ciebie na mej drodze, nie raz myślę sobie, że bez Ciebie byłoby tak smutno, szaro, że uśmiechu na mej twarzy byłoby zbyt mało i mimo że nie zawsze bywa kolorowo to jestem szczęśliwy mając Ciebie obok, I w dzień kobiet właśnie, marca ośmego, rok temu miało miejsce dla nas coś szczególnego, wiesz o czym mówię i co do Ciebie czuję – za to chcę Ci powiedzieć podwójne dziękuję! I myślisz pewnie teraz jaki ze mnie głupek, że pisałem ten wierszyk nie jedną minutę, lecz mam nadzieję, że uśmiech na Twej buźce właśnie się szerzy, bo za to że jesteś, że mnie kochasz – wierszyk się należy! :)
***
Od: Pawła Bojarskiego
Dla: Martusi W.
Treść: Kochana Martusiu, w ten szczególny dzień jakim jest Dzień Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrowia, miłości płynącej z serc najbliższych oraz dużo radości. Chciałbym Ci również w ten magiczny dzień podziękować za to że dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, ponieważ jesteś dla mnie największą wartością jaką mam w życiu. Dzięki Tobie kocham i jestem kochany. Dziękuję Ci w ten szczególny dzień również za 6 lat naszego związku. To najpiękniejszy okres w moim życiu i mam nadzieję że będziemy razem trwać już na zawsze.
***
Od: Andrzeja
Dla: żony Agnieszki i córki Pauliny
Treść: Cóż mógłbym życzyć? Na pewno wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta, by uśmiech na twarzy gościł jak najczęściej… I żebyście pamiętały, ze to dzięki Wam warto wstawać o poranku i witać uśmiechem dzień.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 8