Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

PolskiBus.com rozbudowuje siatkę połączeń między Zakopanem, Krakowem i Warszawą

polski-bus
Od 30 czerwca PolskiBus.com wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów uruchamia dwa dodatkowe połączenia na trasie Zakopane-Kraków-Kielce-Warszawa. Miłośnicy podróży już teraz mogą planować swoje letnie wyjazdy do stolicy lub w polskie góry. Bilety obejmujące terminy do 30 września br. można rezerwować na stronie www.polskibus.com.

PolskiBus.com nieustannie inwestuje w rozwój sieci ekspresowych połączeń autokarowych. Po raz kolejny zagęszcza siatkę połączeń do Zakopanego i od 30 czerwca 2013 roku uruchamia 2 dodatkowe połączenia na tej trasie. Jest to efekt dużego, stale rosnącego zainteresowania kierunkiem i niezmiennej popularności trasy wśród klientów. Pierwsze kursy do Zakopanego PolskiBus.com zaoferował zaledwie 18 miesięcy temu, tj. w styczniu 2012 roku. Rok później zwiększył ich liczbę do trzech, a teraz dodał kolejne dwa. Od 30 czerwca 2013 podróżujący na trasie Warszawa-Zakopane mają do dyspozycji aż 5 kursów dziennie.

Zgodnie z nowym rozkładem jazdy autokary PolskiBus.com będą odjeżdżać z Zakopanego przez Kraków do Warszawy o godzinach: 6:20, 10:00, 13:40, 15:45, 23:30. Autokary z Warszawy przez Kraków do Zakopanego będą odjeżdżać o godzinach: 07:00, 10:00, 14:30, 16:00, 23:45. Pasażerowie podróżujący z Krakowa do Zakopanego wyjadą o godzinach: 04:45, 12:05, 15:00, 19:30, 21:00.

W Warszawie wszystkie połączenia do Krakowa i Zakopanego realizowane są z przystanku PolskiBus.com przy stacji Metro Wilanowska. W Krakowie autokary zatrzymują się na Regionalnym Dworcu Autobusowym przy ul. Bosackiej 18. W Zakopanem przystanek PolskiBus.com znajduje się na Dworcu Autobusowym przy ul. Kościuszki 23.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: „W odpowiedzi na potrzeby naszych pasażerów podróżujących na trasie Zakopane-Kraków-Kielce-Warszawa zdecydowaliśmy się na zwiększenie liczby połączeń. Mamy nadzieję, że to zachęci mieszkańców Krakowa, Zakopanego i okolic do częstszych podróży naszymi autokarami, nie tylko w celach turystycznych, ale również służbowych.”

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na profilu PolskiBus.com na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4