Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Monodram komediowy “Rozkwać Polaka!” – 24.01.2014r. Kino Moskwa

KM plakat kwaśnyEMIERA W KIELCACH :)

Już w styczniu odwiedzi Kino Moskwa po raz kolejny Marcin Kwaśny :) Serdecznie zapraszamy :)
Po raz pierwszy w Kielcach zaprezentuje swój monodram koemdiowy “Rozkwaś Polaka!” autrostwa Wojtka Miłoszewskiego. Warto już teraz zarezerwować sobie piatkowy wieczór 24.01.2014r godz.: 19:00 :) Serdecznie polecamy!!

24.01.2014 r. (piątek) w Kieleckim Kino Moskwa o godz. 19.00
Spektakl trwa: 75 min
Bilety do kupienia: 25 zł (przedsprzedaż i zakłady pracy), 30 zł .

Monodram komediowy Marcina Kwaśnego „Rozkwaś Polaka!” autorstwa Wojtka Miłoszewskiego w reżyserii Marty Ogrodzińskiej – Miłoszewskiej, który miał premierę 10 września 2012 w Teatrze Kwadrat zobaczyć będzie można:

„Rozkwaś Polaka” to one man show znanego z „Rezerwatu” i wielu znakomitych kreacji teatralnych aktora i reżysera, który jest również producentem sztuki. Sztuka jest skonstruowana według najlepszych wzorców stand up comedy. To gatunek bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, u nas też ma już coraz więcej zwolenników. W zabawny i ironiczny sposób pokazuje współczesne paradoksy i obyczajowość naszych rodaków. Bohater to przeciętny Polak, żonaty, mający dwójkę dzieci. Obserwując trzy dni z jego życia możemy go polubić i zobaczyć w nim siebie. Jacy jesteśmy w swoim zapędzeniu, stadnych zachowaniach, z jakimi absurdami codzienności już się pogodziliśmy. To również studium męskiej psychiki. – Mój bohater jest rozpięty między chęcią sprostania oczekiwaniom żony a koniecznością radzenia sobie z rzeczywistością, która go chwilami przerasta. Jako statystyk usiłuje opisać świat liczbami, ale w gruncie rzeczy to wrażliwiec i sympatyczny gość, nie chcę jednak zdradzać zbyt wiele, żeby czytelniczki „Twojego Stylu” były zaskoczone – mówi Marcin Kwaśny. Jeśli o aktorze można powiedzieć, że stwarza świat, to świat Marcina Kwaśnego w tym przedstawieniu jest bardzo kolorowy, aktor wykorzystuje swoje umiejętności wokalne i taneczne, sięga po cytaty z popkultury i kultury wysokiej. Zabiera widza w pasjonującą podróż.

Rezerwacja biletów: Tel. 41 34-447-34; kom. 519 – 173 – 873. www.kinomoskw.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7