Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Turniej Wojownicy przyszłości

warhammer_10_W najbliższą sobotę (18 października 2014) odbędzie się turniej gry Warhammer 40000 w Klubie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Od godziny 10 do 18 dla chętnych będą zorganizowane pokazy gier planszowych i fabularnych.
Rozgrywki tego typu od paru lat są organizowane w Muzeum Zabawek i Zabawy przy współpracy z Klubem Gier Bitewnych “KIEŁ”, tym razem zostaną przeniesione do Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Wspólne partnerstwo ma na celu rozwijanie współpracy między różnymi środowiskami poprzez działalność kulturalną oraz promowanie wizerunku wojska w środowisku cywilnym. Rozgrywki tego typu stanową doskonałą alternatywę dla komputera, dają szerokie pole do nawiązywania bezpośredniego kontaktu z innymi pasjonatami. Tym razem także mają na celu poszerzanie oferty kulturalnej w środowisku wojskowym.
Turniej jest nie tylko okazją do przetestowania własnych pomysłów strategicznych, ale to też możliwość zaprezentowania talentów modelarskich. Wiele figurek ukazuje samodzielną pracą autorów od sklejania do malowania, niejednokrotnie powstają małe dzieła sztuki.
Gra rozgrywa się w uniwersum Warhammer 40000, jest to mroczny świat bardzo odległej przyszłości, w którym ludzkość walczy w obronie galaktycznego imperium przed grożącym niebezpieczeństwem ze strony sił chaosu i innych obcych ras.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5