Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Gry bez prądu

muzeum_zabawekSprawdź jak prezentują się współczesne gry planszowe

W najbliższą niedzielę (12.10.2014 r.) Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi. Rywalizacja przy stole to ciekawa propozycja na spędzenie niedzieli w muzeum.
Gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby, na stołach lądują gry o różnym poziomie trudności. Organizatorzy zapewniają, że próbować mogą już kilkuletnie dzieci, natomiast starsi mogą nad jedną grą spędzić nawet kilka godzin – wszystko zależy od poziomu trudności gry. Odpowiedni tytuł pomogą wybrać pracownicy Muzeum oraz wolontariusze.
Kolejną okazją do zetknięcia się z taką rozrywką będzie turniej Warhammer 40000, który odbędzie się pod patronatem Muzeum Zabawek i Zabawy, już za tydzień 18.10. w sobotę w Klubie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych.
Gry planszowe znane od pokoleń dziś doczekały się wielu nowatorskich propozycji, to już nie tylko wyścigi czy potyczki szachowe. Obecnie gry pomagają w procesie edukacji czy kształtują zdolności ekonomiczne, są przy tym doskonałą zabawą o czym nigdy nie należy zapominać.
Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat.
Gry bez prądu
12.10.2014 r. niedziela
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy
Start godz. 9.00
Koniec godz. 15.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3