Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Komiksy są dla wszystkich

muzeum_zabawekPod tym hasłem odbędą się spotkania w Aptece Wyobraźni.

Czy warto czytać komiksy? O tym będzie można się przekonać na spotkaniu w Aptece Wyobraźni przy ul. Mickiewicza 1, w najbliższą sobotę 24.10.2015. Komiksowe spotkania odbędą się o godz. 10.00, 12.00 i 14.00. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i rodziców.
Koszt zajęć to jedynie 5 zł od osoby, bilety można kupić w kasie Muzeum Zabawek i Zabawy. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 41 34 337 15. Dla pierwszych trzech osób które dokonają rezerwacji się na wybraną godzinę muzeum przygotowało darmowe bilety.
W trakcie spotkania uczestnicy poznają historię komiksów i ich powiązania ze sztuką. Organizatorzy planują przekonać wszystkich do zalet czytania i oglądania komiksów. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć własną stronę z obrazkami przy pomocy Gry towarzyskiej: Komiks.
Sobotnie spotkania inaugurują cykl Komiksowy tydzień w Aptece Wyobraźni w którym mogą uczestniczyć grupy od wtorku (27.10.) do piątku (30.10.), zajęcia są przeznaczone dla dzieci od lat 6. Godziny i rezerwacja do ustalenia pod numerem tel 41 34 337 15. Koszt udziału w zajęciach to tylko 5 zł od osoby.
Komiksy to celowa sekwencja sąsiadujących ze sobą obrazów plastycznych i innych, służąca przekazaniu informacji i, lub wywołaniu reakcji estetycznej u odbiorcy ale to tylko teoria, czym są naprawdę będzie można się przekonać w Aptece Wyobraźni w tracie kreatywnych zajęć.

Miejsce: Apteka Wyobraźni
Cena: 5,- zł od osoby

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8