Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Finał 34 Konkursu Plastycznego “Mój Teatr”

DrukowanieFinał 34 Konkursu Plastycznego „Mój Teatr” odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 19 czerwca 2016 roku o godz. 10.15 w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach.

Podczas Finału nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych prac w foyer Teatru, uroczystość wręczenia nagród dla dzieci oraz spektakl „Być jak Pippi”, do obejrzenia którego zaproszeni zostaną wszyscy obecni na finałowej uroczystości Goście.

W konkursie co roku biorą udział dzieci, które oglądają spektakle teatru „Kubuś”. Ich zadaniem jest wykonanie dowolną techniką prac plastycznych na temat obejrzanych przedstawień. Prace zbierane są przez cały rok szkolny, a potem oceniane w kategoriach wiekowych.

Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 702 prace, w tym prace dzieci z 26 placówek oświatowych z całego województwa świętokrzyskiego oraz prace indywidualne.

Spośród nich Komisja wybrała i nagrodziła 30 prac najlepszych.

Fundatorzy nagród: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, hurtownia Biuro Market w Kielcach, Wydawnictwo „Jedność”, „Echo Dnia”, „Gazeta Wyborcza” i Radio Kielce.

Patronat honorowy: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Patronat medialny: „Echo Dnia”, Radio Kielce, „Gazeta Wyborcza” i Radio eM Kielce.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7