Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Nowy oddział ProSenior24 już teraz w Lublinie!

reklama
Bezpieczna praca jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec? To możliwe z ProSenior24! Jesteśmy firmą, która zajmuje się pośrednictwem pracy i współpracujemy w tym zakresie z wiodącymi niemieckimi agencjami, dlatego dzięki nam możesz w prosty sposób znaleźć najlepsze oferty i wyjechać w celach zarobkowych bez żadnych komplikacji. Zgłoszenia przyjmujemy od osób z całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale od niedawna posiadamy jeszcze jeden oddział – w Lublinie.

Jeśli więc już dawno chciałeś się do nas zgłosić, ale nasze biuro było zbyt daleko, teraz możesz to zrobić bardzo łatwo! Lublin to miasto, w którym mieszka wiele osób posiadających odpowiednie umiejętności i predyspozycje do podjęcia pracy w charakterze opiekuna seniora. Wychodzimy więc naprzeciw ich potrzebom i ułatwiamy spotkanie z nami twarzą w twarz. Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych ofertach lub jesteś zdecydowany, by wyjechać za naszym pośrednictwem za granicę – w naszym oddziale czekają na Ciebie kompetentne osoby, które zapewnią Ci dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Sprawdź, czym się zajmujemy i co możemy Ci zaoferować

ProSenior24 działa w Polsce już od jakiegoś czasu i dzięki nam do pracy na stanowisku opiekuna osób starszych w Niemczech wyjechało wiele osób. Naszym zadaniem jest pośrednictwo pomiędzy potrzebującymi wsparcia w codziennym życiu seniorami a tymi, którzy poszukują zatrudnienia jako opiekunowie. Staramy się zapewniać najwyższą jakość usług, jesteśmy też w pełni profesjonalni. Zależy nam na tym, by ze współpracy zadowoleni byli nie tylko podopieczni, ale także nasi pracownicy, dlatego dbamy o dobry kontakt i gwarantujemy wsparcie na każdym etapie wyjazdu. Naszym opiekunom proponujemy dobre zarobki, legalne zatrudnienie, a także pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia na miejscu. Mogą oni także liczyć na ubezpieczenie medyczne.

Do pracy poszukujemy osób otwartych, uśmiechniętych, a także potrafiących odnaleźć się w konkretnych sytuacjach. Zależy nam, by miały one odpowiednie, poparte doświadczeniem lub ukończonymi kursami, podejście do seniorów. Bardzo ważna jest także przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, która pozwoli rzetelnie wypełniać powierzone obowiązki. Opieka nad osobami starszymi to zajęcie, do którego należy mieć pewne predyspozycje. Świetnie sprawdzą się tutaj osoby komunikatywne, wyrozumiałe i cierpliwe, które będą z chęcią pomagały seniorowi w wykonywaniu codziennych czynności, zapewniając mu przy tym komfortową atmosferę. Wyjazd do Niemiec w charakterze opiekuna powinien być przyjemny dla obu stron i każdej z nich przynieść korzyść – właśnie nad tym czuwa ProSenior24! Jeśli więc czujesz powołanie do takiego zajęcia, zgłoś się do naszego oddziału w Lublinie. Z chęcią opowiemy, czego możesz spodziewać się po pracy na terenie Niemiec oraz przedstawimy Ci naszą ofertę!

Jak do nas trafić?

Nasze nowe biuro w Lublinie czeka właśnie na Ciebie! Znajduje się ono przy ulicy Wolskiej 11, obok styku ulic Łęczyńskiej, Wolskiej, Męczenników Majdanka i Fabrycznej, w budynku stojącym naprzeciw oddziału PGE Lublin. Trafienie do nas nie powinno Ci sprawić najmniejszego problemu. Punktem charakterystycznym, który miniesz po drodze, zmierzając do nas od strony centrum, będzie galeria handlowa Color Park. Możesz skorzystać z autobusów linii: 3, 7, 14, 16, 23, 55, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160 lub przyjechać samochodem, zresztą nawet spacer z centrum miasta nie zajmie Ci więcej niż 40 minut. Nasze biuro czynne jest w godzinach 9-17, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 81 524 42 45 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej opieka@ProSenior24.pl. Jeśli interesuje Cię praca w charakterze opiekuna osób starszych na terenie Niemiec, zgłoś się do naszego oddziału w Lublinie już dziś!
prosenior24

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 9