Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dzień Dziecka w Muzeum Zabawek

dziendzieckaZ okazji Dnia Dziecka dla wszystkich najlepsze życzenia przesyła Muzeum Zabawek i Zabawy. Z tej okazji na gości będą czekały bębny, przypinki i zabawki okolicznościowe, zagadki i prezenty niespodzianki.
1 czerwca 2016 r. we środę dla dzieci Muzeum przygotowało wiele atrakcji. Dla wszystkich dzieci zwiedzanie muzeum od godz. 9.00 do 17.00 będzie bezpłatne
W tym dniu od godz. 10.00 do 16.00 na dziedzińcu muzealnym, będzie dostępnych kilka niecodziennych propozycji. Niespodzianki będą czekały na małych i dużych.
Goście muzeum będą mogli uczestniczyć w warsztatach bębniarskich, poznają technikę rytmicznego grania. Chętni wykonają własne przypinki. Powstaną indywidualne projekty, pracownicy muzeum pomogą uwiecznić je w formie okolicznościowej pamiątki. Także w tym dniu na dziedzińcu dostępne będą warsztaty wykonywania własnych zabawek. Podczas zajęć z instruktorem dzieci stworzą magiczne papierowe klocki i kwiaty lotosu wykonane z serwetek. Nie zabraknie też gier i zabaw dawnych, które kojarzą się z Muzeum Zabawek i Zabawy. Szczudła, serso i cymbergaj nie są już obce gościom muzeum, ale te zabawy mimo swojego wieku w dalszym ciągu cieszą się zainteresowaniem.
Dla wszystkich przygotowano drobne upominki oraz coś słodkiego. Dodatkowe nagrody będzie można zdobyć odpowiadając na zagadki o zabawkach i muzeum.
Wszystkie atrakcje w tym dniu czerwca dla dzieci jest bezpłatne.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 4