Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Spotkanie z aktorem – warsztaty teatralne w Aptece Wyobraźni – trwa rekrutacja na zajęcia

warsztatyteatralneBawić i ćwiczyć jak aktorzy
W najbliższą sobotę 15.10.16 o godz. 16.00 Muzeum Zabawek i Zabawy inauguruje nowy cykl warsztatów w Aptece Wyobraźni. Dzięki współpracy z Teatrem Quadro dzieci będą miały możliwość poznać z bliska pracę aktora, to jak przygotowuje się do roli, zapamiętuje teksty i ćwiczy.
Na spotkaniu, które potrwa około dwie godziny, uczestnicy wieku od 9 do 14 lat będą ćwiczyć podobnie jak robią to profesjonalni aktorzy.
Animator poprowadzi zabawy, które pomagają rozwijać talenty aktorskie. Sprawność poprawnego wysławiania to jedna z umiejętności, która przydaje się nie tylko na scenie. Również przełamywanie tremy i radzenie sobie z presją będzie można wyćwiczyć bawiąc się razem z aktorami Teatru Quadro.
Zajęcia są początkiem cyklu, który potrwa do stycznia i zakończy się przygotowanym przez uczestników spektaklem. Spotkania, próby będą odbywały się w soboty po południu w Aptece Wyobraźni. Pierwsze zajęcia – 15 października 2016 będą bezpłatne, potem koszt udziału w spotkaniu będzie wynosił 15 zł od osoby. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc muzeum prosi o wcześniejszą rezerwację pod numerem 41 34 337 15.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Apteka Wyobraźni
Sobota 15.10.2016
Godz. 16.00
Rezerwacja: 41 34 337 15
Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6