Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Tydzień improwizacji i zabawy w teatr w Aptece Wyobraźni.

warsztaty_teatralne„Przyjść albo nie przyjść? Oto wprowadzenie do warsztatów teatralnych” – pod takim tytułem od 16 kwietnia w Aptece Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy odbędzie się inauguracja nowych zajęć edukacyjnych – warsztatów teatralnych.
W sobotę w godzinach: 10.00, 12.00 i 14.00 dla wszystkich chętnych będą prowadzone zajęcia w Aptece Wyobraźni. Koszt warsztatów to 5zł/osoby.
Warsztaty są kierowane przede wszystkim do dzieci w wieku od 9 do 12 lat i są tylko wprowadzeniem do warsztatów stricte teatralnych. Ich głównym celem jest zainteresowanie szeroko rozumianą tematyką teatru.
Program warsztatów został podzielony na dwie części: rekreacyjną
i warsztatową, w których dzieci poprzez zabawę i ćwiczenia mnemotechniczne nauczą się np. wcielania w różne role, kształtując swoją wrażliwość, udoskonalą poprawną wymowę czy po prostu pobudzą wyobraźnię do działania. Zajęcia mają również na celu pomaganie w przełamywaniu barier przed publicznymi wystąpieniami.
Od 19.04. czyli od wtorku możliwa będzie rezerwacja terminów na zajęcia teatralne dla grup, koszt udziału w zajęciach to tylko 5 zł od osoby, rezerwacja pod numerem 413433706.
Oprócz warsztatów jednodniowych Muzeum Zabawek i Zabawy proponuje także kilkutygodniowe warsztaty wakacyjne, zakończone wystawieniem spektaklu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6