Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bilet do teatru za 500 groszy

logoTeatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach włącza się do akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego.

Bilet na spektakl dla młodzieży i dorosłych „The Monstrum Band” w dniu 13 maja 2017 roku o godzinie 18.00 będzie kosztował jedynie 5 zł!

13 maja 2017 roku, w Dzień Teatru Publicznego, teatry w całej Polsce zagrają spektakle w ramach ogólnopolskiej akcji “Bilet do teatru za 500 groszy”.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie już po raz trzeci. Pomysł tego święta zrodził się w 2015 roku, kiedy teatr publiczny w Polsce – a więc teatr dostępny i mówiący w imieniu każdego – obchodził 250-lecie swojego istnienia. Majowa akcja biletu za grosze, w którą zaangażowało się 100 teatrów publicznych z całej Polski była jednym z najważniejszych wydarzeń obchodów i cieszyła się wielkim powodzeniem. Na widowniach zasiadło blisko 50 tysięcy widzów – także, a może przede wszystkim, tych, którzy do teatru zaglądają rzadko lub wcale. Ten entuzjazm udało się utrzymać w kolejnym roku i – o czym jesteśmy przekonani – uda się to także za kilka tygodni.

W akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego weźmie udział 98 teatrów z 39 polskich miast, w tym również Teatr Lalki i Aktora “Kubuś” w Kielcach.

W sobotę 13 maja 2017 roku o godzinie 18.00 zagramy „The Monstrum Band” – spektakl dla młodzieży i dorosłych.

Więcej o spektaklu na stronie: http://www.teatrkubus.pl/spektakle-dla-mlodziezy-i-doroslych/monstrum-band

Po bilety za 5 zł zapraszamy do Kasy naszego Teatru w dniu 13 maja od godziny 12.00.
Na spektakle grane w ramach akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” 1 osoba może kupić maksymalnie 2 bilety, nie można wcześniej zrobić rezerwacji.

Akcja finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 8